SAĞLIKLA GÜZELLEŞ !

Freesepet, 2015 yılında kişisel bakım ve organik&yaşam kategorilerinde ihtiyaç duyulabilecek ve dünyaca ünlü orijinal kozmetik markalarını Türkiye’de sizlerle buluşturmak için kuruldu.

Tüm dünya genelinde kullanıcıların çok memnun kaldığı ürünleri, Türkiye’de konumlandıran Freesepet online güzellik platformu; ithal ettiği markalar konusunda seçici davranarak, doğru ürünü doğru tüketici ile buluşturmayı hedeflemektedir.

Freesepet bu anlamda, gerçekleştirdiği ithalatları ile ve aynı zamanda yerli üretimde son kullanıcı memnuniyeti yüksek olan markaları bünyesine dahil ederek; her geçen gün büyümekte ve sizlere daha iyi hizmet vermek için gelişmektedir.

Kalite politikamız; e-ticaret sektöründe gerek satış öncesi gerekse satış sonrası müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda maksimum hizmet sağlayarak, çözümler oluşturup, müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktır.

MİSYONUMUZ;

FreeSepet olarak, kişisel bakım ve sağlıklı yaşam konusunda kişilerin; hayat kalitesini artırmaya ve online bir şekilde alışveriş yaparak bu süreci kolaylaştırmaya odaklanarak ve sunduğumuz kaliteli hizmet ile tüm paydaşlarımıza katkı sağlayan güvenilir ve ilk akla gelen bir platforma dönüşmeyi hedefliyoruz.

VİZYONUMUZ;

Müşterilerimizin günlük yaşamlarında etkili, güvenilir ve yenilikçi bir yol arkadaşı olarak, benimsediğimiz “Sağlıkla Güzelleş!” ilkesinde birlikte bu yolda birlikte yürümek ve güvenilir online güzellik platformu denildiğinde ilk önce FreeSepet’i düşünmeleri için tüm gücümüzle çalışıyoruz.